REKOMENDACJE

Rekomendacje


presskit HondaHonda Poland

Z przyjemnością rekomenduję Moto Target jako godnego zaufania, rzetelnego i sumiennego kooperanta. Kilka lat współpracy z w.w. firmą pozwoliło pracującym dla niej tłumaczom bardzo dobrze poznać terminologię techniczną stosowaną przez Hondę. W efekcie jakość tłumaczeń realizowanych przez Moto Target jest bardzo wysoka, przy czym zlecenia wykonywane są dla nas w bardzo krótkim terminie.


mmcpressMMC Car Polska

Agencja Informacyjna Moto Target współpracuje z MMC Car Poland – oficjalnym przedstawicielem firmy Mitsubishi Motors Corporation w Polsce – od roku 2004 w dziedzinie fachowych tłumaczeń technicznych i marketingowych z języka angielskiego. W tym czasie na potrzeby działów public relations i marketingu naszej firmy uzyskaliśmy profesjonalne tłumaczenia teczek prasowych, komunikatów PR, podręczników sprzedaży, oraz instrukcji technicznych nowych modeli. Warto podkreślić, że tłumacze Mototarget łączą fachową wiedzę na temat motoryzacji ze świetnymi umiejętnościami redakcyjnymi. Dzięki solidności i terminowości partnera współpraca naszych firm układa się znakomicie.


peugeot200latPeugeot Polska

Peugeot Polska Sp. z o.o. od ponad dwóch lat korzysta z usług translatorskich firmy Moto Target. Zlecane przez nas tłumaczenia wykonywane są rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Pragniemy podkreślić, że nasze tłumaczenia wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka angielskiego, trudnego, specyficznego słownictwa, ale przede wszystkim fachowej wiedzy z zakresu motoryzacji, z którą Moto Target jest związany od lat. Ze współpracy z firmą MOTO TARGET jesteśmy bardzo zadowoleni.


plytafordaFord Polska

Agencja Moto Target przygotowuje dla firmy Ford Polska Sp. z o.o. specjalistyczne tłumaczenia angielsko-polskie oraz polsko-angielskie. Współpraca obejmuje pisemne teksty marketingowe i techniczne, redagowane na potrzeby działu Public Relations. Ford Polska korzystał także z ustnych tłumaczeń symultanicznych Moto Target podczas konferencji prasowych dla dziennikarzy.

Specjaliści Agencji Moto Target wykazują się gruntowną wiedzą dotyczącą branży motoryzacyjnej, a jednocześnie wysoką dbałością o poprawność stylistyczną i atrakcyjność językową polskich tłumaczeń. Precyzja i terminowość wykonywanych usług, to atuty tłumaczy i redaktorów, które pozwalają nam polecić Agencję Moto Target jako godnego zaufania partnera.