Właśnie tłumaczymy stronę numer 23344
27-10-11

Honda Poland - samochody


PressAccord

Od lat samochody Hondy poznajemy jako pierwsi. Nasi tłumacze wgryzają się w technologiczne nowinki, zanim pojawią się polskie press kity, broszury reklamowe, prezentacje i filmy. Dojrzewamy razem z tą marką i z roku na rok wzbogacamy naszą wiedzę o unikatowych rozwiązaniach powstających na deskach kreślarskich inżynierów japońskiego koncernu. Firma Honda Poland jest partnerem Moto Target od roku 2004. Doceniamy zaufanie, jakim nas obdarzono i z równą precyzją staramy się przekazywać polskim odbiorcom informacje o magicznych fotelach w małym modelu Jazz, jak i o niezwykłych osiągach samolotu odrzutowego HondaJet. Dla firmy Honda Poland opracowaliśmy prawie 3 tys. stron tłumaczeń.

 

27-10-11

Honda Poland - motocykle


motocykleNajpierw były motocykle - wielka pasja i zrealizowane marzenie Soichiro Hondy. Jednoślady aż do roku 1953 były głównymi produktami opuszczającymi fabryki Hondy. Dziś motocykle i skutery stanowią ogromną część światowej produkcji koncernu. Co roku na drogi wyjeżdża ponad 200 milionów jednośladów ze znakiem czerwonego skrzydła. Spośród prawie trzydziestu modeli sprzedawanych w 21 krajach coraz więcej trafia na nasz rynek. Uczestniczyliśmy w przygotowaniu broszur reklamowych i teczek prasowych motocykli i skuterów, które pojawiły się w salonach w latach 2010 i 2011.

 

27-10-11

Honda Poland - dokumenty korporacyjne


 

KsiazkiHonda

Wśród materiałów tłumaczonych na język polski dla Honda Poland znalazły się także prezentacje dla dealerów i pracowników sieci, kodeksy etyczne i opracowania historyczne.

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

...

Poleć znajomemu

Email this page to a friend

Zaufali nam

zaufali-nam-rog