Właśnie tłumaczymy stronę numer 23344

Kalkulator

Najprostszym sposobem poznania kosztu tłumaczenia jest skorzystanie z kalkulatora on-line. Formularz przelicza liczbę znaków i podaje orientacyjną cenę według podstawowej stawki tłumaczenia.

Kalkulator

Kim jesteśmy

Firma Moto Target funkcjonuje od roku 2004. Od tego czasu wykonaliśmy ponad tysiąc zleceń tłumaczenia dla partnerów związanych z branżą motoryzacyjną. Tłumaczymy, redagujemy, przygotowujemy polonizacje dokumentów i stron internetowych, aż po etap składu i druku. Szanujemy czas i pieniądze klientów dzięki temu, że od lat należymy do grupy Moto Target, na którą składają się doświadczenia redaktorów, tłumaczy, wydawnictwa i studia graficznego.

 

Wprowadzenie na rynek nowego produktu odbywa się zwykle pod presją czasu. Rozumiemy to i zwykle łączymy wszystkie etapy pracy nad tłumaczeniem pod jednym dachem, ograniczając koszty i czas wykonania zlecenia. Nie ma znaczenia, czy tekst źródłowy to pliki Quark Xpress, InDesign, PDF, MSWord, czy tłumaczenie i redakcja odbywa się bezpośrednio na stronie internetowej, czy poprzez system zarządzania treścią on-line. Jesteśmy przygotowani do pokonywania barier technicznych do tłumaczenia aplikacji Facebooka etc.. Przygotowujemy również tłumaczenia dla działów marketingu i public relations, oceniane bardzo wysoko przez naszych partnerów.

 

Rekomendacje

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

...

Poleć znajomemu

Email this page to a friend

Zaufali nam

zaufali-nam-rog