Translation and verification

Moto Target specjalizuje się w tłumaczeniach dla branży motoryzacyjnej. W ciągu ośmiu lat pomogliśmy kilkunastu polskim centralom światowych koncernów w polonizacji korporacyjnych dokumentów, zarówno codziennych informacji, jak i pełnych pakietów technicznych, szkoleniowych i reklamowych.

Nasze usługi obejmują :

1. Tłumaczenia techniczne

2. Tłumaczenia marketingowe i PR


1. Specyfika tłumaczeń technicznych wymaga nie tylko doskonałej znajomości hermetycznej terminologii, ale w wypadku tak szybkiego postępu technologicznego branży motoryzacyjnej, niezbędny jest codzienny kontakt z rozwijającym się slangiem, swoistym dla każdej z marek, a nawet modeli. Te same podzespoły i rozwiązania techniczne nazywane są różnie przez różne koncerny. Zawodowcy uczą się całe życie. Nasi tłumacze nie przypadkowo są tak wysoko oceniani przez klientów – perfekcja wynika z ciągłej pracy dla marki i codziennego kontaktu z informacjami publikowanymi przez centra badawczo-rozwojowe oraz działy komunikacji zewnętrznej firm.

 

2. Skąd sukces naszych tłumaczeń marketingowych? Spędziłeś miesiące na poznaniu zalet swojej marki, ważysz każde słowo, aby przekazać niuanse klientom i dziennikarzom. Czy chcesz zmarnować ten wysiłek, zamawiając nieporadne tłumaczenia broszur, stron internetowych, reklam i informacji prasowych, które pomnożą frustrację i godziny twojej pracy? Dobrze zrozumiana kreatywność, kultura i swobodne poruszanie się w języku stanowią o wartości tłumacza. Tylko taki specjalista zagwarantuje, że przekaz promocji przyniesie oczekiwany skutek, trafiając w sedno i docierając do świadomości polskich odbiorców poprzez grę słów lub idiomy obce tłumaczom niewyspecjalizowanym.

 

Żyjemy w świecie zawodowych zainteresowań naszych klientów. Tłumacz Moto Target to prawdziwa hybryda – połączenie językowego wirtuoza z chodzącym leksykonem technicznym, znawcy mechaniki i humanisty. Jeśli tego szukacie – trafiliście pod dobry adres.

 

ReFERENCES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *